O nas

Hi-Octane Polska

folia stretch trioworld
trio-loop
icona

O nas

Hi-Octane

Firma Hi-Octane powstała w 2008 roku. Na początku działalności zajmowała się głównie sprzedażą wysokogatunkowej folii stretch. W następnych latach rozszerzała swoją ofertę o kolejne materiały opakowaniowe oraz inne akcesoria stosowane w tej branży, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich Klientów oraz zapewnić im kompleksową i rzetelną obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie na tym rynku oraz profesjonalizm pozwoliły stworzyć atrakcyjną i konkurencyjną ofertę, co zaowocowało systematycznie rosnącą liczbą stałych Klientów na obszarze całej Polski a także Klientów zagranicznych. W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta. Staramy się zaspokajać Państwa potrzeby w zakresie materiałów opakowaniowych, oferując jak najszerszą gamę wysokiej jakości produktów w preferencyjnych cenach oraz służąc profesjonalnym doradztwem. Stawiamy na ciągły rozwój, staramy się na bieżąco aktualizować ofertę sklepu mając na uwadze najnowsze osiągnięcia w technologii opakowaniowej. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu na stronie sklepu zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, postaramy się pomóc.

Jesteśmy importerem na rynek polski wysokogatunkowej folii stretch renomowanej szwedzkiej firmy Trioworld,  wiodącego producenta folii stretch na świecie. W swojej ofercie poza foliami, które sprzedawane są od ponad 10 lat pod hasłem Trio Lean posiadamy nowości takie jak: 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy chcące zaoszczędzić znaczne środki finansowe na procesie pakowania oraz tych, którym zależy na środowisku naturalnym.

0 +
Lat sprzedaży folii
0 +
Zadowolonych klientów
icona

Przedstawiciele handlowi

Nasi przedstawicele obsugują rejon całej Polski

 

Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Umów się na bezpłatny test naszych folii