Folie stetch

Wysokogatunkowa folia stretch firmy Trioworld

icona

Folie Trioworld

Nasza oferta folii stretch

trioloop1

Trio Loop

Trio Loop - folia dostępna w nawoju maszynowym jak i ręcznym wykonana z recyclingu aż w 75% z czego minimum 51% recycling PCR (post consumer recycled) Używanie folii wykonanych w tej technoligii wspiera obiegowe gospodarowanie materiałami , ogranicza ilość wprowadzonych nowych materiałów foliowych do użytku oraz zmniejsza zużycie paliw kopalnych. Trio Loop ogranicza również emisję dwutlenku węgla do środowiska, a całkowity ślad węglowy to 1,5kg Co2 na 1 kilogram folii gdzie folia wykonana w 100% z oryginalnego surowca ma 2,4kg CO2 / 1kg folii. Posiadamy certyfikat potwierdzający skład folii dzięki, któremu w przyszłości będzie można zmniejszyć podatek od opakowań plastikowych.

triobio

Trio Bio

Trio Bio (Bio Based plastic) – folia dostępna w nawoju maszynowym o grubościach 12,15,17 mikronów i rozciągliwości do 270%. Do produkcji folii Bio została użyta biomasa trzciny cukrowej. Trio Bio produkowana jest metodą wydmuchu przez co jest ona odporna na przekłucia oraz rozdarcia. Ślad węglowy Trio Bio to zaledwie 0,4kg CO2 / 1 kg folii gdzie folia wykonana w 100% z oryginalnego surowca ma 2,4kg CO2 / 1kg folii. Posiadamy dokument LCA ukazujący jak używanie tego typu folii wpływa pozytywnie na środowisko naturalne.

triolean

Trio Lean

Trio Lean – jest to grupa folii dzięki, którym możemy zmniejszyć ilość zużywanej folii potrzebnej do owinięcia palet w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami, a przy okazji ulepszyć stabilizację palety. Poprzez używanie folii z linii Lean obniżamy również ślad węglowy. Folie Lean są produkowane metodą wylewu w grubościach od 10 mikronów do 23 mikronów i rozciągach maksymalnych do 400%.

icona

Folie Trioworld

Dlaczego folia stretch Trioworld?

Folie Trioworld charakteryzują się możliwością uzyskania bardzo dużych dużych rozciągów przy zachowaniu małych grubości co umożliwia uzyskanie oszczędności ekonomicznych jak i wywiera pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Stosując folię Trioworld jesteśmy w stanie wygenerować Państwu oszczędności materiałowe i ekonomiczne na poziomie do 60%. Dodatkowo folia stretch Trioworld posiada certyfikat na pośredni kontakt z żywnością, oraz wszystkie komponenty zastosowane do produkcji folii są zatwierdzone przez REACH. Firma Hi-Octane sp. z o.o  posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz folii do wstępnego rozciągu, folii pre stretch, które występują w odmianach jako folia ręczna stretch i folia maszynowa stretch.

do 0 mikr.
GRUBOŚĆ
do 0 %
ROZCIĄGLIWOŚĆ
do 0 %
REDUKCJA KOSZTÓW
icona

Typy folii stretch

Technologie wytwarzania folii

FOLIA STRETCH typu CAST

Folia produkowana w technologii wylewanej, charakteryzuje się bardzo dużą rozciągliwością, znajduje powszechne zastosowanie w liniach pakujących z maszynami szybko rotującymi przeznaczonymi do dużych rozciągów folii stretch. Folie tego typu są bardzo klarowne dzięki czemu uzyskujemy wysoką jakość estetyczną, oraz elastyczne podnoszące wytrzymałość na przekłucia w newralgicznych punktach (np.: narożniki palet), oraz idealnie przylegają do produktu na palecie.

W ofercie posiadamy następujące rodzaje folii cast przeznaczonej do rozciągania: TRIO 500, ETEX, Infinity, Loop

Grubości: 12, 15 , 17 , 20 ,23 o rozciągach do 375%.
Występuje jako folia maszynowa.

FOLIA STRETCH typu BLOWN

Folia występuje w postaci mono i CO-EX (jedno i wielo warstwowa), jest produkowana w technologii BLOWN (dmuchanej). Charakteryzuje się podniesioną odpornością na przekłucia oraz daje bardzo dużą stabilizację produktów na palecie. Folia ta przeznaczona jest do zadań specjalnych, znajduje zastosowanie w sytuacjach gdzie występują bardzo wymagające warunki logistyczne. Z powodzeniem zabezpiecza ładunki w transporcie morskim oraz lotniczym.

Występują następujące rodzaje folii BLOWN:
STRONG,EXTREME i TrioBio.
Grubości: 12, 15, 17, 20, 23, 25 o rozciągach do 375%.

Występuje jako folia maszynowa.

FOLIA PRE STRETCH

Folia pre stretch, czyli folia wstępnie rozciągnięta znajduje zastosowanie w prostych maszynach bez wstępnego rozciągu oraz przy ręcznym pakowaniu. Daje ona dużą stabilizację ponieważ folia nie poddaje się dalszemu rozciągowi. Przez zastosowanie bardo niskich gramatur uzyskujemy oszczędności porównywalne do folii rozciągliwych bez inwestowania w drogie maszyny pakujące (owijarki). Posiadamy folie pre stretch typu CAST i BLOWN stosowane w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Występują dwa rodzaje folii BLOWN:
TRIO PLUS CAST i TRIO PLUS BLOWN
grubości: 6, 7, 8, 9, 10, 11 o rozciągach do 60%.

Dostępność jest folii maszynowych jak i ręcznych

icona

Zrównoważone produkty i usługi

Folie projektowane dla przyszłości

triolgreen

ODNAWIALNY POLIETYLEN

Produkty Triogreen oparte są na wolnym od paliw kopalnych zielonym polietylenie o bardzo niskim śladzie węglowym. Nasz obecny zielony polietylen oparty jest na surowcu pochodzącym z trzciny cukrowej. Mając takie same właściwości jak polietylen na bazie paliw kopalnych, może być stosowany we wszystkich odmianach folii i produktów.

trioloop

POLIETYLEN Z RECYKLINGU

Trioloop to marka folii polietylenowej zawierającej materiał z recyklingu. Wykorzystując materiał z recyklingu zmniejszamy ilość odpadów, zmniejszamy ślad węglowy i zamykamy pętlę materiałową. Trioworld bazując na bogatym doświadczeniu w pracy z polietylenem pochodzącym z recyklingu, dopracował zarówno jakość materiału, jak i procesy stosowane do produkcji wysokiej jakości folii o stabilnych właściwościach.

triolearn

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

Cieńszy niż kiedykolwiek, produkowany czasami z mniej niż 50% masy i objętości oryginalnego materiału. Celem Trioworld jest zmniejszenie ilości materiału niezbędnego do aplikacji, przy jednoczesnym utrzymaniu lub nawet poprawie wydajności produktu. Trioworld nieustannie pracujemy nad zmniejszeniem naszego wpływu na środowisko bez uszczerbku dla jakości naszych produktów.

greenway

ANALIZA CYKLU ŻYCIA

Trioworld posiada wiodącą wiedzę specjalistyczną w zakresie wykorzystywania tworzyw sztucznych w obiegu zamkniętym, możliwości, której świat bardzo teraz potrzebuje. Dążenie do minimalizacji naszego śladu węglowego również u naszych klientów jest ważną częścią strategii.

Nowe podejście do plastiku

Wierzymy, że plastik może sprawić, że świat będzie bezpieczniejszy i zdrowszy dla wszystkich.

+
0
Lat
Trioworld jest liderem w dziedzinie opakowań z tworzyw sztucznych.
icona

Przedstawiciele handlowi

Nasi przedstawicele obsugują rejon całej Polski

 

Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Umów się na bezpłatny test naszych folii